САЙТ БАЛТАЗАРІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Танцювальний колектив "Гюнаш"
 

Танцювально-хореографічний колектив був створений у 2001 році, до складу якого входило всього шість дівчаток. В даний час колектив складається з 18 хлопчиків та дівчаток учнів 1-11 класів. Репертуар наших виступів різноманітний. У своїй творчій роботі ми використовуємо мотиви як національного так і сучасного естрадного танцю. У глядачів великий інтерес викликають  національні танці та костюми. Нашою метою є знайомство з неповторною  скарбницею культури нашого народу. Велику допомогу нам надають батьки гуртківців, які допомагають нам придбати та виготовити національні костюми.

Танцювальний колектив приймає активну участь у культурному житті рідної школи, села, району та області. Ми є активними учасниками різноманітних фестивалів. Так за участь у регіональному фестивалі „Таврійська родина 2002, 2003, 2004, 2005, 2010" колектив було відзначено дипломами та грамотами. А за участь у дитячому міжетнічному фестивалі „Чарівна скринька", присвяченому 225-и річчю м.Херсона колектив нагородили дипломом та цінним подарунком.

           У даний час колектив живе активним творчим життям, готується до нових концертних виступів. Повністю поновив репертуар (включили   елементи національного весільного обряду) та виготовили відповідні костюми.

 Создан 03 фев 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
telemaster 26 июн 2017 ответить
http://livesurf.ru/promo/121886
система раскрутки сайтов
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Украине