САЙТ БАЛТАЗАРІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Технічний гурток "Юний творець"
 

Гурток різьба по дереву „Юний творець" працює при школі з 2002 року. Роботу свою розпочав на громадських засадах. І лише з жовтня 2004 року являється оплачуваним.

Гурток відвідують 17 учнів. Група різновікова. Починаючи з 5 класу по 11. Усі хлопчики, П’ять дітей займаються   2 роки, 4 учні - три роки. Решта - перший рік. Гурток відвідує два   учні, які стоять на обліку в шкільній комісії в справах неповнолітніх (дітей, які стоять на обліку в районній ССН у школі немає). Усі діти з задоволенням відвідують заняття гуртка.

Заняття гуртка проводяться на основі програми, розробленої Чаплинською районною станцією юних техніків.

Завданнями гуртка є: формувати в учнів художньо-конструктивні навички роботи з деревиною, шкірою та природним матеріалом. Розвивати смаки, відчуття прекрасного, формувати у дітей високі естетичні потреби у трудовому навчанні в процесі пізнання навколишнього світу.

Членами гуртка та керівником Кадимовим Фарманом Амрайовичем проводиться організаційно-масова робота, підтримується тісний зв’язок  зі школою, батьками, громадськістю. Організовуються шкільні виставки поробок для батьків, учнів, односельців. При школі функціонує, постійнодіюча виставка робіт учнів.

Уже три роки учнівські роботи  захищають честь школи на міжшкільних фестивалях „Чисті роси".

В травні місяці 2004 тюку виставка була представлена на обласному   фестивалі національних меншин, що відбувся в Балтазарівці. Роботи було відзначено в районній газеті „Радянська Таврія".

У жовтні місяці 2004 року виставка учнівських робіт захищала честь району на обласній конференції національних меншин, що відбулася у Південноукраїнському РІПО. Про цю роботу свідчать фотографії і вирізки з газет, дипломи, грамоти.

Програмовий матеріал виконується повністю. Батьки надають посильну допомогу в роботі гуртка. Відвідують заняття, цікавляться роботою дітей, допомагають матеріально.

Керівником гуртка Кадимовим Ф.А. проводяться відкриті заняття для учителів школи. Він цікавиться новинками преси з питання роботи гуртка, вивчає ППД учителя: В.І.Полудень м.Кіровоград школа №8 з питання „Відродження народних ремесел на уроках трудового навчання" та вчителя   Овчаренко Л.М. Опішнянський колегіум мистецтв з питання „Трудове виховання учнів на традиціях народних ремесел", та займається самоосвітою, виступає на педрадах, семінарах, приймає участь у районних методобєднаннях по своєму профілю.

Гурток працює на належному рівні. Є ріст у покращенні роботи у порівнянні з минулими роками. Якщо в минулих роках це були прості вироби (рамочки, вішалки, тарілки, то зараз це складні композиції (вази для квітів, підноси, кубки, люстри і т.д.).

 Создан 03 фев 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
telemaster 26 июн 2017 ответить
http://livesurf.ru/promo/121886
система раскрутки сайтов
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Украине