САЙТ БАЛТАЗАРІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Гурток "Інтершкола"
Починаючи з 2008 року на базі Балтазарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів почав працювати гурток ІКТ «Інтершкола». Керівником гуртка був вчитель інформатики Колбаса Андрій Іванович. За час існування гуртка діти навчилися працювати з комп’ютером та комп’ютерною технікою.

Неодноразово проходили різноманітні конкурси. У 2009 році на конкурсі «Моя перша книга» учениця 11 класу і член гуртка Музафарова Лейла зайняла ІІ місце на районному рівні і стала лауреатом обласного.

В 2010 році керівником гуртка стала Колбаса Людмила Олександрівна. В цьому ж році проходив конкурс «Моя перша презентація». Учениця 7 класу Какапич Аліна виборола ІІ місце на районному етапі цього конкурсу. В Херсоні, а саме там проходив обласний етап, Аліна з презентацією «22 червня 1941 року. 09 травня 1945 року» зайняла І місце. Дитина та керівник гуртка були нагороджені грамотами та невеличкими подарунками. За результатом обласного конкурсу Аліна повинна була змагатися і на всеукраїнському рівні, що проходив в м.Коблево (АР Крим). З усіх областей України туди приїхали найсильніші діти, що вибороли призові місця на обласному рівні. І тут, поєднуючи відпочинок на Чорному морі з дуже корисною справою, а саме з презентацією своєї роботи, свого навчання у гуртку, Аліна посіла ІІІ призове місце у номінації «Моя перша презентація». Учениця була нагороджена грамотою та цінним подарунком (МР3 плеєром). Надовго запам’ятався Аліні відпочинок, вона дуже багато розповідала про нього своїм товаришам та однокласникам.Создан 03 фев 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
telemaster 20 июн 2017 ответить
http://livesurf.ru/promo/121886
система раскрутки сайтов
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Украине